AQ PAPIER SYNTETYCZNY ALKOHOLINK SZARY B1 DO TUSZU

AQ PAPIER SYNTETYCZNY ALKOHOLINK SZARY B1 DO TUSZU
  • Symbol produktu: AQ/PAPIER/SYNT/B1
  • Kod EAN:
  • Producent: Ann Quevista
Cena: 35,00 zł z VAT (28,46 zł netto)
szt
AQ PAPIER SYNTETYCZNY DO ALKOHOLINK SZARY B1

Szary, plastikowy papier do Alkohol Ink.

Ten papier nie tylko przepięknie ukaże możliwości tuszy serii Metalik, Nude czy tuszy Perłowych, ale to na nim można całkowicie kontrolować malowany wzór. Dzięki swojej powierzchni, można zmywać i korygować błędy, wycierając malunek medium lub alkoholem. W razie potrzeby, można także wytrzeć cały obraz do zera. Mimo wysokiej gramatury, papier jest bardzo elastyczny i można go zwijać w rulon.

Przy malowaniu i rozdmuchiwaniu tuszy suszarką Kamenskaya Ink, papier nie ulegnie zniszczeniu, nawet jeśli przy dłuższym nagrzewaniu lekko się odkształci, po wystygnięciu wraca do swojej pierwotnej wersji. Należy jednak uważać podczas pracy z gorącą nagrzewnicą, gdyż osiągana przez nią bardzo wysoka może stopić papier bezpowrotnie.

Metaliczne i Perłowe tusze M11, M22, M33, M41, M42, M43, M44, M45, M46 na tym papierze wyglądają nieziemsko, z ich pomocą można stworzyć kilkuwymiarowe galaktyki z niesamowitą drogą mleczną. Kwiaty wykonane na tym podłożu to prawdziwe arcydzieła a abstrakcje zapierają dech w piersiach.

Super Błyszczące Gold, Bronze, Copper i Silver w połączeniu z medium nawet solo mogą na tym papierze ukazać wyjątkowe efekty.

Na czarnym tle przy użyciu pastelowych kolorów - można eksponować swoje umiejętności artystyczne a jeśli zajdzie potrzeba użycia tuszy z serii A, dla uzyskania efektu wystarczy dodać do nich kilka kropli białego tuszu.

Cena dotyczy jednego arkusza.

Kolor: szary
Format: B1 (70 x 100 cm)
Gramatura: 290 g/m²
Komentarze i opinie:
Inni z tym produktem kupili:
Najpopularniejsze produkty
Nr telefonu
22 77 37 861 lub 510 339 338 sklep@artequipment.pl pn-pt: 9:00 - 18:00 / sb: 9:00 - 13:00
dotpay PayPal VISA Master Card
DPD GLS Poczta Polska DHL

© ArtEquipment - Internetowy sklep dla plastyków. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja: